Finding groups near you ...
  1.   Pre používateľov
  2.    Verejná
Všetky vaše otázky týkajúce sa výroby a výrobkov z dreva, ošetrovania, spracovania či pracovných postupov.
  1.   Pre používateľov
  2.    Verejná
Hľadáte šikovných stolárov, tesárov, rezbárov? Ľudí na výrobku z dreva? Zadajte svoj dopyt sem. Popíšte svoje požiadavky čo možno najpodrobnejšie, aby ste urýchlili vaše hľadanie a oslovili toho správ...
Hľadáte šikovných stolárov, tesárov, rezbárov? Ľudí na výrobku z dreva? Zadajte svoj dopyt sem. Popíšte svoje požiadavky čo možno najpodrobnejšie, aby ste urýchlili vaše hľadanie a oslovili toho správneho človeka.
  1.   Pre používateľov
  2.    Verejná
Skupina určená na uverejňovanie príspevkov, ktoré nie sú vaše vlastné výrobky, ale chcete ostatných používateľov inšpirovať, prípadne len zdieľať zaujímavé nápady na výrobky, ktoré ste videli.
  1.   Pre používateľov
  2.    Verejná
Ukážte svoje výrobky svetu. Profesionálne i amatérske. To čo vás živí, aj to čo vás baví. Miesto pre uverejňovanie vašich osobných prác. Ak chcete zdieľať inšpiráciu, použite prosím inú skupinu. Ak ch...
Ukážte svoje výrobky svetu. Profesionálne i amatérske. To čo vás živí, aj to čo vás baví. Miesto pre uverejňovanie vašich osobných prác. Ak chcete zdieľať inšpiráciu, použite prosím inú skupinu. Ak chcete svoje produkty predávať, alebo hľadáte záujemcov o produkty ktoré vyrábate, použite prosím funkciu "produkty".
  1.   Pre používateľov
  2.    Verejná
Diskusia a poradňa k téme stroje, prístroje, náradie na prácu s drevom. Pýtajte sa svoje otázky, zdieľajte skúsenosti. Ak niečo predávate, prosím použite funkciu "produkty".
Momentálne žiadne skupiny
Unable to load tooltip content.