x
Play video and select frame to capture or upload thumbnail
  Play   Zaznamenať Upload Own Image

Výroba stolárskeho pracovného stola - 10 v 1

Od Výrobky z dreva | Video návody 1801 29.jún.2022
O praktickej dielni doma v garáži po večeroch premýšľa nejeden hobby stolár. Nejaké to náradie by bolo, aj chuť si niečo vyrobiť, ale ako to popratať do tej malej kutice tak, aby som nemusel pristaviť ďalšie poschodie?
V tomto videu je veľmi trefná odpoveď.
Vyrobiť si jeden univerzálny pracovný stôl, v ktorom sa dá aj ručné náradie premeniť na poloprofesionálny pracovný stroj.
Ak sem tam niečo vyrábate, nebudete si domov kupovať veľkú hoblovačku, stolovú pílu, stolovú frézu a ďalšie fúry strojov. Jednak na to nie je miesta, a tiež nechcete riskovať, že sa vám kvôli tomu uvoľní miesto v spálni :).
Človek radšej siahne po elektrickom ručnom náradí. A to sa dá zaujímavo zapracovať do šikovne pripraveného pracovného stola.
V tomto videu nájdete postup pre výrobu takéhoto stola a pomocných prípravkom pre upnutie rôznych ručných nástrojov ako je hoblík, fréza, kotúčová píla, brúska, lupienková píla i vysávač na prach a piliny.
Nájdete tu tiež zaujímavé vylepšenie na pokosovú pílu.
Celkové vyhotovenie si treba premyslieť podľa vlastných podmienok, ale ako inšpirácia je tento návod veľmi nápomocný.

Link na plán k výrobe stola - https://photos.google.com/share/AF1QipNmE-rv8fGitvEm4NVPbGWZCufJo5WkWt7Gh8p6h9_V5q26IgBq46J8IECg3FcGOA?pli=1&key=VklycWlZaTQyMXE2c0VRSjFOS0NxeDVXT3c4MU5n

Značky
Zatiaľ nie sú k dispozícii žiadne značky


0
0
0
0
0
0
Comments (0)
Unable to load tooltip content.
Produkty a služby od používateľov