Jednoduché výrobky z dreva

Ak máte záľubu v tvorení vecí rôznej potreby pre seba, či pre blízkych, môže byť drevo váš ideálny spoločník. Zopár dosák, latiek, konárov a všakovakého menšieho drevného materiálu nie je problém zohnať. Už len vymyslieť čo s tým? Pozrite si týchto zopár jednoduchých výrobkov, na ktoré netreba žiadne veľmi náročné vybavenie, ani extrémne zručnosti. Stačí trochu vhodného dreva, meter, pílka (ručná či elektrická), vŕtačka, lepidlo či skrutky. A samozrejme niečo na povrchovú úpravu v závislosti od toho, kde bude váš výrobok umiestnený.
21 marec 2022
Ak si doprajete dlhšie kúpele a zišlo by sa vám praktické miestočko rovno po ruke, vyrieši to takýto jednoduchý drevený podnos. Drevo kvalitne ošetrite pre styk s vodou.
21 marec 2022 ·   pred 2 rokmi
Každý dom ho má, a každý ho môže mať po svojom. Jednoduchá konštrukcia z dosák, podľa veľkosti v akej sa vám podarí zohnať samotná čísla. Ak k tomu pridáte miesto na malú dekoráciu, v tomto prípade kvetináč, bude tento drevený doplnok veľmi...
Každý dom ho má, a každý ho môže mať po svojom. Jednoduchá konštrukcia z dosák, podľa veľkosti v akej sa vám podarí zohnať samotná čísla. Ak k tomu pridáte miesto na malú dekoráciu, v tomto prípade kvetináč, bude tento drevený doplnok veľmi zaujímavých spestrením fasády domu.
Viac
21 marec 2022 ·   pred 2 rokmi
Nie sú k dispozícii žiadne fotky
Drop a file here to upload.
Unable to load tooltip content.