Drevené stoly z masívu - jednoduché aj výnimočné

Čoraz viac ľudí inklinuje k nábytku z masívu. Výroba nábytku z masívneho dreva je o dosť pracnejšia, no výsledok za to stojí. Tieto stoly vznikli z rôznych druhov drevného materiálu, od ľahko dostupných, až po extrémne unikátne. Ak hľadáte inšpiráciu na drevený masívny stôl, skúste to s týmito kúskami. Pri niektorých bolo možné dopátrať zdroj alebo výrobcov, na ich stránkach nájdete k jednotlivým stolom aj viac fotiek.

Ak si aktuálne vyberáte jedálenský stôl, pozrite aj na tento odkaz https://www.robimzdreva.sk/katalog/jedalen/jedalenske-stoly
23 marec 2022
Kým môže vzniknú takýto stôl, musia uplynúť desiatky, možno pár stoviek rokov. Táto doska je zrezaná priečne a stále je plocha dostatočne veľká na kuchynský stôl. To nám dáva tušiť, z akého velikána asi musel tento materiál pochádzať. Užime si...
Kým môže vzniknú takýto stôl, musia uplynúť desiatky, možno pár stoviek rokov. Táto doska je zrezaná priečne a stále je plocha dostatočne veľká na kuchynský stôl. To nám dáva tušiť, z akého velikána asi musel tento materiál pochádzať. Užime si pohľad do minulosti.
Viac
23 marec 2022 ·   pred 2 rokmi
Opaľované drevo má mnohých fanúšikov, aj odporcov. Táto opaľovaná stolová doska pôsobí ale veľmi príjemne. S kovovou podnožou v tvare X vznikne zaujímavý stôl v industriálnom štýle.

http://tauruswood.com/en/produkty/jidelni-stoly/
23 marec 2022 ·   pred 2 rokmi
A dá sa to aj takto jednoducho. Obyčajné drevené dosky, trochu popustiť uzdu tomu, čo sa musí a čo nie a aj takto nedokonalý stôl môže príjemne zapasovať do celkového ladenia interiéru.
23 marec 2022 ·   pred 2 rokmi
Napriek jednoduchému materiálu dosky z ktorého je stôl vyrobený, pôsobí elegantne až luxusne. Isto na tom má svoj podiel aj kovová podnož v tvare písmena X.

https://www.halloshop.nl/a-40281047/eettafels/burlington-eettafel/#description
23 marec 2022 ·   pred 2 rokmi
Nie sú k dispozícii žiadne fotky
Drop a file here to upload.
Unable to load tooltip content.